TOTAL Česká republika
motorsport-tema3.jpg motorsport-mobile-3.jpg

DAKAR 2018
třetí vítězství týmu Peugeot Total v řadě

  • Články
  • Lukáš Pešek bude v Žiželicích spolujezdcem Václava Dunovského

Lukáš Pešek bude v Žiželicích spolujezdcem Václava Dunovského

0dun__2_.jpg

Motocyklový závodník Lukáš Pešek v Žiželicích usedne jako spolujezdec po boku Václava Dunovského v  soutěžním Peugeotu 208 R2.

Testovací RZ Žiželice bude v sobotu 18. března první oficiální příležitostí k testování soutěžních vozů před nadcházející sezonou Mistrovství České republiky v rally. Na jedné rychlostní zkoušce, která vede kolem středočeské obce Žiželice nedaleko Chlumce nad Cidlinou, budou během soboty testovat přihlášení závodníci se soutěžními vozy, s nimiž vyrazí do jednoho ze dvou domácích seriálů v rally.

Jednou z  posádek, která se zde předvede divákům, bude dvojice Dunovský Peugeot Rallye Teamu s vozem Peugeot 208 R2, kdy za volantem soutěžního speciálu najdeme tradičně týmového jezdce Václava Dunovského, kterého ale na místě spolujezdce tentokrát doprovodí úspěšný motocyklový závodník Lukáš Pešek. Ten si tak poprvé vyzkouší ostrou jízdu se soutěžním Peugeotem jako spolujezdec na rychlostní zkoušce před zraky diváků a objektivy kamer novinářů. Lukáš Pešek je v letošním roce ambasadorem značky Peugeot v České republice, a proto se Testovací RZ Žiželice zúčastní jako spolujezdec právě vedle Václava Dunovského, jenž v letošním roce znovu startuje v rally s podporou značky Peugeot. Lukáš Pešek si v Žiželicích tentokrát vyzkouší roli spolujezdce, který na rychlostních zkouškách čte rozpis, ale už teď můžeme prozradit, že si spolu s Václavem Dunovským na jedné vybrané motoristické akci na závěr sezony role prohodí a za volant usedne Lukáš. Václav Dunovský bude tedy na závěr roku Lukáši Peškovi dělat spolujezdce a zasvětí jej do tajů automobilových soutěží.

Václav Dunovský startující s Lukášem Peškem na Testovací RZ Žiželice s Peugeotem 208 R2 využije tuto příležitost k testování před blížící se první soutěží mistrovství České republiky v rally, kterou je Valašská rally startující již 24. března. Na Valašsku Václav Dunovský odstartuje již se svým tradičním spolujezdcem, kterým je Petr Glössl. Testovací RZ Žiželice je rovněž příležitostí pro Lukáše Peška představit návštěvníkům svoji motorku, se kterou se letos chystá obhájit prvenství v mistrovství ČR v kategorii Superbike. A ani značka Peugeot v ČR si nenechá tuto příležitost ujít a vystaví zde svůj aktuálně nejžádanější model Peugeot 3008, který si z právě probíhajícího ženevského autosalonu přivezl nejprestižnější automobilové ocenění – Auto roku 2017.

Václav Dunovský: „Testovací RZ Žiželice je pro mě domácí akcí a já jsem rád, že tady v domácím prostředí mohu svézt na místě spolujezdce Lukáše Peška a ukázat mu kouzlo rally. Lukáš je stejně jako já spjat se značkou Peugeot a Testovací RZ Žiželice je ideálním místem, kde si můžeme užít zábavu na trati a současně najet potřebné kilometry v rámci testování před nadcházející Valašskou rally. Spojím tedy příjemné s  užitečným a testovací kilometry z Žiželic se nám na Valašce budou určitě hodit. Chtěl bych všechny kamarády a fanoušky motorsportu do Žiželic na Testovací RZ pozvat, protože je to akce s příjemnou atmosférou, na vše je zde dostatek času a určitě bude i příležitost se za námi zastavit v servisu a popovídat si se mnou nebo Lukášem.“

 

Registrace k odběru novinek

Podmínky ochrany osobních údajů
Uděluji tímto v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „ZOOU“) společnosti TOTAL Česká republika, s.r.o., IČO: 411 89 671, se sídlem Praha 8, Pobřežní 620/3, PSČ 18600, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3582 (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v tomto formuláři, a to za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení.  Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci na dobu neurčitou. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné. Správce poskytnuté osobní údaje zpracovává manuálně i automaticky, v rozsahu poskytnutých osobních údajů, přičemž je oprávněn provádět zpracování osobních údajů prostřednictvím pověřených zpracovatelů, a to na základě smluv uzavřených podle ust. § 6 ZOOU. Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o právech vyplývajících pro něj ze ZOOU, tj. zejména o tom, že subjekt údajů má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na opravu poskytnutých osobních údajů a dále má subjekt údajů v souladu s ust. § 21 ZOOU právo podat žádost o vysvětlení a žádat odstranění nežádoucího stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací poskytnutých osobních údajů. Správce je oprávněn osobní údaje subjektu údajů získané za účelem nabízení obchodu nebo služeb předat jinému správci, nevysloví-li s tímto postupem subjekt údajů nesouhlas.  Pokud si Kupující přeje opravit osobní údaje, které Poskytovatel zpracovává, může o tuto skutečnost prodávajícího požádat na následující e-mailové adrese: [javascript protected email] nebo na výše uvedené adrese sídla Správce. Subjekt údajů je oprávněn souhlas kdykoliv odvolat, např. odvoláním souhlasu zaslaného na e-mailovou adresu: [javascript protected email] nebo na adresu sídla správce.

Zároveň tímto uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení Správce či obchodních partnerů Správce ve smyslu ust. § 7 zák. č. 484/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu. Souhlas dle předchozí věty lze kdykoliv odvolat, a to na následující e-mailové adrese: [javascript protected email]

resizer-video.png