TOTAL Česká republika
motorsport-tema3.jpg motorsport-mobile-3.jpg

DAKAR 2018
třetí vítězství týmu Peugeot Total v řadě

  • Články
  • Partnerství společnosti Total a automobilky Aston Martin potvrzeno do roku 2019

Partnerství společnosti Total a automobilky Aston Martin potvrzeno do roku 2019

aston-martin-racing_2018-.jpg

Díky vítězství v posledním závodu FIA Mistrovství světa ve vytrvalostních závodech, které se konalo v Bahrajnu se v kategorii řidičů a týmů GTE AM stala mistrem světa týmová trojice Paul Dalla-Lana, Pedro Lamy a Mathias Lauda. Všichni tři jezdci jsou z týmu Aston Martin Racing a řídí vůz Vantage GTE # 98. Dva roky zkušeností z Mistrovství světa vytrvalostních závodů umožnily v roce 2016 získat týmu Aston Martin titul GTE Pro drivers a o rok později vyhrát slavný závod 24 hodin Le Mans v kategorii GTE Pro.

Oleje Total, opravdoví šampioni

Společnost Total obnovila partnerství se značkou Aston Martin a jeho sportovní divizí Aston Martin Racing až do roku 2019. V rámci spolupráce bude britská automobilka doporučovat oleje TOTAL QUARTZ. Novým rozměrem tohoto partnerství bude podíl společnosti Total na vývoji závodního vozu Aston Martin GTE 2018, který bude závodit v super sezóně Mistrovství světa ve vytrvalostních závodech v letech 2018-2019.

Total, dodavatel energie pro Aston Martin

Kromě podpory nového oleje TOTAL QUARTZ INEO DYNAMICS 0W-20, společnost Total a Aston Martin spolupracují na vývoji dalších maziv přizpůsobených pro motory legendární anglické značky. To však není všechno. Total také dodává plnou nádrž pro každé auto, které opouští závod Aston Martin v Gaydonu (Velká Británie). Jedná se o prémiové palivo, Aston Martin doporučuje řadu TOTAL EXCELLIUM. Partnerství, které je trvalé!

Registrace k odběru novinek

Podmínky ochrany osobních údajů
Uděluji tímto v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „ZOOU“) společnosti TOTAL Česká republika, s.r.o., IČO: 411 89 671, se sídlem Praha 8, Pobřežní 620/3, PSČ 18600, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3582 (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v tomto formuláři, a to za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení.  Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci na dobu neurčitou. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné. Správce poskytnuté osobní údaje zpracovává manuálně i automaticky, v rozsahu poskytnutých osobních údajů, přičemž je oprávněn provádět zpracování osobních údajů prostřednictvím pověřených zpracovatelů, a to na základě smluv uzavřených podle ust. § 6 ZOOU. Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o právech vyplývajících pro něj ze ZOOU, tj. zejména o tom, že subjekt údajů má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na opravu poskytnutých osobních údajů a dále má subjekt údajů v souladu s ust. § 21 ZOOU právo podat žádost o vysvětlení a žádat odstranění nežádoucího stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací poskytnutých osobních údajů. Správce je oprávněn osobní údaje subjektu údajů získané za účelem nabízení obchodu nebo služeb předat jinému správci, nevysloví-li s tímto postupem subjekt údajů nesouhlas.  Pokud si Kupující přeje opravit osobní údaje, které Poskytovatel zpracovává, může o tuto skutečnost prodávajícího požádat na následující e-mailové adrese: [javascript protected email] nebo na výše uvedené adrese sídla Správce. Subjekt údajů je oprávněn souhlas kdykoliv odvolat, např. odvoláním souhlasu zaslaného na e-mailovou adresu: [javascript protected email] nebo na adresu sídla správce.

Zároveň tímto uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení Správce či obchodních partnerů Správce ve smyslu ust. § 7 zák. č. 484/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu. Souhlas dle předchozí věty lze kdykoliv odvolat, a to na následující e-mailové adrese: [javascript protected email]

resizer-video.png