motorsport-tema3.jpg motorsport-mobile-3.jpg

DAKAR 2018
třetí vítězství týmu Peugeot Total v řadě

  • Články
  • Partnerství společnosti Total a automobilky Aston Martin potvrzeno do roku 2019

Partnerství společnosti Total a automobilky Aston Martin potvrzeno do roku 2019

aston-martin-racing_2018-.jpg

Díky vítězství v posledním závodu FIA Mistrovství světa ve vytrvalostních závodech, které se konalo v Bahrajnu se v kategorii řidičů a týmů GTE AM stala mistrem světa týmová trojice Paul Dalla-Lana, Pedro Lamy a Mathias Lauda. Všichni tři jezdci jsou z týmu Aston Martin Racing a řídí vůz Vantage GTE # 98. Dva roky zkušeností z Mistrovství světa vytrvalostních závodů umožnily v roce 2016 získat týmu Aston Martin titul GTE Pro drivers a o rok později vyhrát slavný závod 24 hodin Le Mans v kategorii GTE Pro.

Oleje Total, opravdoví šampioni

Společnost Total obnovila partnerství se značkou Aston Martin a jeho sportovní divizí Aston Martin Racing až do roku 2019. V rámci spolupráce bude britská automobilka doporučovat oleje TOTAL QUARTZ. Novým rozměrem tohoto partnerství bude podíl společnosti Total na vývoji závodního vozu Aston Martin GTE 2018, který bude závodit v super sezóně Mistrovství světa ve vytrvalostních závodech v letech 2018-2019.

Total, dodavatel energie pro Aston Martin

Kromě podpory nového oleje TOTAL QUARTZ INEO DYNAMICS 0W-20, společnost Total a Aston Martin spolupracují na vývoji dalších maziv přizpůsobených pro motory legendární anglické značky. To však není všechno. Total také dodává plnou nádrž pro každé auto, které opouští závod Aston Martin v Gaydonu (Velká Británie). Jedná se o prémiové palivo, Aston Martin doporučuje řadu TOTAL EXCELLIUM. Partnerství, které je trvalé!

resizer-video.png