TOTAL Česká republika
motorsport-tema3.jpg motorsport-mobile-3.jpg

DAKAR 2018
třetí vítězství týmu Peugeot Total v řadě

  • Články
  • Rally sekce sportovní divize Peugeot Sport se chystá do Zlína

Rally sekce sportovní divize Peugeot Sport se chystá do Zlína

prac-01.jpg

Současní lídři poháru Rally Cup 208 v kategorii „Junior“ Laurent Pellier a Benoît Neyret-Giglot se od zítřka zapojí do programu „Junior Expérience“, který Eurosport organizuje v rámci mistrovství Evropy v rallye (FIA ERC) a jehož první etapa se koná v České republice v rámci Barum Czech Rally Zlín a poté vrací do Lozère, kde se se v pátek bude konat 5. kolo sezóny 208 Rally Cup.

Program Peugeot Rally Academy je odrazovým můstkem pro mladé rallyové talenty. Ti nejlepší z 208 Rally Cupu budou mít možnost se dál učit v rámci špičkového programu s  vozem Peugeot 208 T16.

Nováček roku 2017 Laurent Pellier, který v polovině sezóny vede žebříček kategorie Junior poháru Rally Cup 208, se účastní programu „Junior Experience“: 3× koučování (vytváření rozpisu, roadbook, mediální trénink, výběr pneumatik, ...) a účast na seznamovacích jízdách v posledních 3 kolech na mistrovství Evropy v rallye (FIA ERC), první z nich je Barum Czech Rally Zlín tento víkend.

Junioři týmu Peugeot Rally Academy se tento víkend zapojí s vozem Peugeot 208 T16 do rozhodujícího závodu mistrovství Evropy v rallye (FIA ERC), a to na Barum Czech Rally Zlín v  České republice.

prac-02.jpgJosé Antonio Suarez / Candido Carrera (Španelsko) získali po pódiovém umístění v  Polsku vynikající dynamiku a Pepe López / Borja Rozada (Španelsko) jsou v průběžném pořadí na 2. místě. Obě tyto posádky se zúčastní jedné z nejobtížnějších rallye v  šampionátu FIA ERC. Jedná se o rozhodující závod v soutěži kategorie Junior U28, kde hodlá tým Peugeot Rally Academy nasbírat body.

Pokud jde o 208 Rally Cup, jezdci se s vozem Peugeot 208R2 vrací do letošní sezóny na Rallye Terre de Lozère ve Francii.

Laurent Guyot, manažer závodů pro zákazníky Peugeot Sport: Posádku Laurent Pellier / Benoît Neyret-Gigot čeká náročný týden, neboť se zúčastní prvního závodu programu „Junior Experience“ v rámci evropského šampionátu v rally. Peugeot Sport připravil tuto možnost juniorskému vítězi 208 Rally Cupu úplně poprvé, na akci se podílí i Eurosport. Budou mít možnost vyzkoušet si něco nového, ponoří se do špičkové sportovní atmosféry a čeká je 100% pomoc a podpora profesionálů. Budou rovněž obklopeni juniorskými jezdci Peugeot Rally

Academy. Do Francie se vrací v pátek ráno, obohaceni o tuto zkušenost, a o víkendu se zúčastní Rally Terre Lozère. V předběžném celkovém pořadí poháru 208 Rally Cup sice získali výhodu, ale bodové rozdíly nejsou velké a v tomto šampionátu se ještě může stát cokoli. Pro FIA ERC bude Barum Rally rozhodující: naši dva jezdci ve voze Peugeot 208T16 mají stále v pořadí U28 šanci. Cílem je absolvovat celý závod až do konce a získat body.“

prac-03.jpgJUNIOR EXPERIENCE / PROGRAM BARUM CZECH RALLY ZLÍN

Více informací: www.fiaerc.com/

BARUM CZECH RALLY ZLÍN – ČESKÁ REPUBLIKA / PROGRAM

2 etapy – celkově měřených 204,25 km
1. den: 8 rychlostních zkoušek (109,13 km)
2. den 2: 7 rychlostních zkoušek (95,12 km)

FIA ERC – U28 / PRŮBĚŽNÉ CELKOVÉ POŘADÍ PO 3 ETAPÁCH Z 6

1. Marijan Griebel (Německo) – 99 bodů
2. Pepe López (Španělsko) 58 bodů
3. Sylvain Michel (Francie) – 56 bodů
4. Josh Moffett (Irsko) – 47 bodů
5. Nicolay Gryazin (Lotyšsko) – 43 bodů
6. José Antonio Suárez (Španělsko) 42 bodů

Registrace k odběru novinek

Podmínky ochrany osobních údajů
Uděluji tímto v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „ZOOU“) společnosti TOTAL Česká republika, s.r.o., IČO: 411 89 671, se sídlem Praha 8, Pobřežní 620/3, PSČ 18600, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3582 (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v tomto formuláři, a to za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení.  Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci na dobu neurčitou. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné. Správce poskytnuté osobní údaje zpracovává manuálně i automaticky, v rozsahu poskytnutých osobních údajů, přičemž je oprávněn provádět zpracování osobních údajů prostřednictvím pověřených zpracovatelů, a to na základě smluv uzavřených podle ust. § 6 ZOOU. Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o právech vyplývajících pro něj ze ZOOU, tj. zejména o tom, že subjekt údajů má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na opravu poskytnutých osobních údajů a dále má subjekt údajů v souladu s ust. § 21 ZOOU právo podat žádost o vysvětlení a žádat odstranění nežádoucího stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací poskytnutých osobních údajů. Správce je oprávněn osobní údaje subjektu údajů získané za účelem nabízení obchodu nebo služeb předat jinému správci, nevysloví-li s tímto postupem subjekt údajů nesouhlas.  Pokud si Kupující přeje opravit osobní údaje, které Poskytovatel zpracovává, může o tuto skutečnost prodávajícího požádat na následující e-mailové adrese: [javascript protected email] nebo na výše uvedené adrese sídla Správce. Subjekt údajů je oprávněn souhlas kdykoliv odvolat, např. odvoláním souhlasu zaslaného na e-mailovou adresu: [javascript protected email] nebo na adresu sídla správce.

Zároveň tímto uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení Správce či obchodních partnerů Správce ve smyslu ust. § 7 zák. č. 484/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu. Souhlas dle předchozí věty lze kdykoliv odvolat, a to na následující e-mailové adrese: [javascript protected email]

resizer-video.png