TOTAL Česká republika
motorsport-tema3.jpg motorsport-mobile-3.jpg

DAKAR 2018
třetí vítězství týmu Peugeot Total v řadě

  • Články
  • Tým DS Performance zakončil úspěšně letošní sezónu ve Formuli E

Tým DS Performance zakončil úspěšně letošní sezónu ve Formuli E

formula-e-montreal.jpg

Jose Maria Lopez z týmu DS Virgin Racing zajistil bronzovou medaili v napínavém finále sezóny Formule E v Montrealu. Týmový kolega Sam Bird skončil čtvrtý, aby zajistil celkově čtvrté místo svému týmu v poháru konstruktéru FIA Formule E.

Britský tým zažil svou nejúspěšnější sezónu. Dvě vítězství, šest umístění na stupních vítězů, dvě pole positions a dvakrát nejrychleji zajeté kolo v závodě.

Vedoucí týmu Alex Tai řekl: "Moje gratulace patří Josemu za jeho vynikající výsledek v posledním závodu šampionátu i celkově úspěšnou debutovou sezónu. Také Samovi za úžasný výkon v posledních 12 závodech - nemluvě o jeho dvojnásobném vítězství v New Yorku. Samozřejmě také celému týmu za jeho neuvěřitelné nasazení. Naše úspěchy by nebyly možné bez tohoto týmu specializovaných odborníků i našich partnerů. Těšíme se na pokračování v nastávající sezóně.“

Ředitel DS Performance Xavier Mestelan Pinon dodal: "Bylo skvělé ukončit druhou sezónu ve Formuli E pro náš tým umístěním na stupních vítězů. Během této sezóny tým zvýšil výkon závodního monopostu DSV-02, který nám umožnil pravidelně bojovat o přední umístění. Zároveň bych chtěl poděkovat celému týmu DS Virgin Racing, společnosti Total i našim dalším partnerům. Tato sezóna byla pro nás přínosem v oblasti technologického vývoje i zvýšení povědomí o značce DS po celém světě. "

Další ročník Mistrovství FIA Formule E 2017/18 bude zahájen v Hongkongu 2. prosince 2017 a předsezónní testování začíná 2. října ve Valencii.

Konečné umístění jezdců:

1. Lucas di Grassi, 181bodů
2. Sébastien Buemi, 157 bodů
3. Felix Rosenqvist, 127 bodů
4. Sam Bird, 122 bodů
5. Jean-Eric Vergne, 117 bodů
6. Nicolas Prost, 93 bodů
7. Nick Heidfeld, 88 bodů
8. Daniel Abt, 67 bodů
9. Jose Maria Lopez, 65 bodů
10. Stephane Sarrazin, 36 bodů

Konečné umístění konstruktérů/týmů:

1. Renault e.dams, 268 bodů
2. ABT Schaeffler Audi Sport, 248 bodů
3. Mahindra Racing, 215 bodů
4. DS Virgin Racing, 190 bodů
5. TECHEETAH, 156 bodů
6. NEXTEV NIO, 59 bodů
7. Andretti Formula E, 37 bodů
8. Faraday Future Dragon Racing, 33 bodů
9. Venturi Formula E Team, 30 bodů
10. Panasonic Jaguar Racing, 27 bodů

Fotogalerie

Registrace k odběru novinek

Podmínky ochrany osobních údajů
Uděluji tímto v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „ZOOU“) společnosti TOTAL Česká republika, s.r.o., IČO: 411 89 671, se sídlem Praha 8, Pobřežní 620/3, PSČ 18600, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3582 (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v tomto formuláři, a to za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení.  Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci na dobu neurčitou. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné. Správce poskytnuté osobní údaje zpracovává manuálně i automaticky, v rozsahu poskytnutých osobních údajů, přičemž je oprávněn provádět zpracování osobních údajů prostřednictvím pověřených zpracovatelů, a to na základě smluv uzavřených podle ust. § 6 ZOOU. Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o právech vyplývajících pro něj ze ZOOU, tj. zejména o tom, že subjekt údajů má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na opravu poskytnutých osobních údajů a dále má subjekt údajů v souladu s ust. § 21 ZOOU právo podat žádost o vysvětlení a žádat odstranění nežádoucího stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací poskytnutých osobních údajů. Správce je oprávněn osobní údaje subjektu údajů získané za účelem nabízení obchodu nebo služeb předat jinému správci, nevysloví-li s tímto postupem subjekt údajů nesouhlas.  Pokud si Kupující přeje opravit osobní údaje, které Poskytovatel zpracovává, může o tuto skutečnost prodávajícího požádat na následující e-mailové adrese: [javascript protected email] nebo na výše uvedené adrese sídla Správce. Subjekt údajů je oprávněn souhlas kdykoliv odvolat, např. odvoláním souhlasu zaslaného na e-mailovou adresu: [javascript protected email] nebo na adresu sídla správce.

Zároveň tímto uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení Správce či obchodních partnerů Správce ve smyslu ust. § 7 zák. č. 484/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu. Souhlas dle předchozí věty lze kdykoliv odvolat, a to na následující e-mailové adrese: [javascript protected email]

resizer-video.png