motorsport-tema3.jpg motorsport-mobile-3.jpg

DAKAR 2018
třetí vítězství týmu Peugeot Total v řadě

  • Články
  • Velká cena České republiky silničních motocyklů 2017

Velká cena České republiky silničních motocyklů 2017

dsc_0364.jpg

O víkendu 4.-6. srpna 2017 se konala Velká cena České republiky silničních motocyklů.  Fanoušky motoristického sportu neodradilo ani nepříznivé počasí. Deštivý pátek, třiatřicetistupňová sobotní horka a propršená neděle. Od pátku do neděle sledovalo Velkou cenu na Masarykově okruhu v Brně 193 834 diváků. Nejvíce jich přišlo v neděli, kdy organizátoři napočítali 87 541 návštěvníků. V pátek v okolí parkovalo 4100 aut, 500 motocyklů, 5 autobusů a 176 karavanů.

Závod královské kubatury vyhrál Marc Márquez na motocyklu Honda. Náš jezdec Karel Abraham s motocyklem Ducati dojel na třináctém místě.

Společnost Total ČR, partner Automotodromu Brno, měla u okruhu společný stánek s firmou Auto Kelly, kde byla prezentovaná značka ELF, která nabízí produkty zaměřené na majitele motocyklů. Stánek navštívil ambasador značky, pan Roman Šebrle.

Společnost Total podporuje všechny týmy s používající palivo - racing fuel ELF a sponzoruje tým Marc VDS ve třídě Moto2 a MotoGP.  Jezdci týmu J.Miller a T.Rabat se v královské třídě Moto GP, umístili na 14. a 16. místě.  Ve třídě Moto2 dojel A.Marquez na druhém místě a druhý jezdec F.Morbidelli je v celkovém vedení

Tato akce jistě potěšila všechny příznivce vůně spáleného benzínu.

Zdroj dat: http://brnensky.denik.cz/

Fotogalerie

resizer-video.png