DAKAR 2018
třetí vítězství týmu Peugeot Total v řadě

Archiv aktualit

Team Peugeot Total zvítězil v Silk Way Rally

Peugeot vyšel ze Silk Way Rally 2017 neporažen! Peugeot byl ve vedení po každém ze 13 dní Silk Way Rally zásluhou posádek Sébastien Loeb/Daniel Elena, Stéphane Peterhansel/Jean-Paul Cottret a Cyril Despres/David Castera. Celkově „Tým snů“ Peugeotu vyhrál deset etap, v sedmi se umístil na prvním a druhém místě a dvakrát obsadil všechny stupně vítězů.

Více informací

Značky DS (skupina PSA) a TOTAL oznámily své nové partnerství ve Formuli E
DS PERFORMANCE PREFERS TOTAL!

V rámci obnovené dohody mezi skupinami Total a PSA, která bude platit do roku 2021, podpoří společnost Total tým DS Performance v rámci šampionátu FIA Formule E. DS je luxusní divizí značky Citroen.

Legendární Peugeot 208T16 Pikes Peak mění majitele

V době, kdy se v coloradských horách chystal na neděli 25. června slavný závod „Pikes Peak International Hill Clim“, přebíral Sébastien Loeb slavný Peugeot 208T16 Pikes Peak, s nímž v roce 2013 pokořil rekord tohoto závodu (20 km absolvovaných za 8’13’’878, převýšení z 2 865 m na 4 301 m) – tento výkon nebyl dosud překonán.

TOTAL na motoristické slavnosti LEGENDY 10.-11.června

4. ročník motoristické slavnosti LEGENDY se bude konat o víkendu 10.-11.června v krásném parku PN Bohnice v Praze. 1.000 snů na jednom místě v podobě automobilů a motocyklů včetně špičky českého motorsportu a mnoha osobností. Největší motoristická výstava v České republice. Hlavní téma ročníku: Italský design -  známé i neznámé vozy a motocykly. Společnost Total ČR bude mít na akci již tradičně svůj stánek, který poskytne divákům atraktivní zábavu, auta i informace. Těšíme se na vaši návštěvu. Otevírací doba areálu: sobota 9.00 – 20.00 hod a neděle 9.00 – 17.00 hod. Více info: www.legendy.cz

Team Peugeot Hansen je po bitvě v Lydden Hillu na 2. místě v průběžném pořadí MS FIA v rallycrossu

Mistrovství světa FIA v rallycrossu 2017 ve Velké Británii bylo svědkem vítězství Team Peugeot Hansen v kvalifikační jízdě a výkon Sébastiena Loeba a Timmyho Hansena byl odměněn posunem ze třetího na druhé místo v průběžném pořadí týmů.

TOTAL partnerem Rallye Praha Revival 2017

Již 7. ročník setkání legend motoristického sportu, bývalých automobilových závodníků a příznivců historických sportovních a závodních vozů, se uskuteční o víkendu 28. – 30. dubna.

Roman Šebrle poběží pro TOTAL na Maraton Praha

V neděli 7.5. se odstartuje největší český maraton, Volkswagen Maraton Praha. Běžci z celého světa úderem deváté hodiny vyběhnou do pražských ulic, aby zdolali královskou atletickou disciplínu.

Filip Mareš patřil na Rallye Šumava k nejrychlejším

Druhý podnik letošního TrueCam mistrovství České republiky v podobě tradiční 52. Rallye Šumava Klatovy byl balzámem pro oko diváka. Oblíbená klatovská soutěž byla o uplynulém víkendu ozdobena nejen soubojem na špičce absolutního pořadí, ale také v kategorii dvoukolek.

Sébastien Loeb a PEUGEOT 208 WRX získali v Portugalsku krásné druhé místo

Ve druhém kole mistrovství světa FIA 2017 v rallycrossu získal Sébastien Loeb pro Team Peugeot Hansen před plnými tribunami v prosluněném portugalském Montalegre první umístění na stupních vítězů v této sezoně.

PEUGEOT 208 WRX 2017 získal při debutu v Barceloně páté místo

PEUGEOT 208 WRX 2017 ukázal v zahajovacím podniku mistrovství světa v rallycrossu FIA WorldRX 2017 ve španělské Barceloně svůj velký potenciál pro sezonu, která slibuje mimořádnou konkurenci.