motorsport-tema3.jpg motorsport-mobile-3.jpg

DAKAR 2018
třetí vítězství týmu Peugeot Total v řadě

Archiv aktualit

satellite.jpg

RedBull Racing

Víkend přinesl pilotům RedBull Racing dobré výsledky! D. Riccardo a M. Verstappen startující ze 4. a 5. pozice závod dokončili na 7. a 4. místě.

satellite.jpg

Renault F1

Tento víkend byl pro náš partnerský tým Renault F1 velkým zklamáním. Po startu z posledních 2 míst skončil J. Palmer na 15. a K. Magnussen na 14. místě.

satellite.jpg

RedBull Racing

Po dobré kvalifikaci měl D. Ricciardo startující ze 3. pozice na víc než na výsledné 7. místo, které nakonec obsadil před osmým M. Verstappenem.

satellite.jpg

RedBull Racing

Max Verstappenen se po druhé ve své kariéře umístil na stupni vítězů a obsadil druhé místo. Daniel Riccardo v domácím závodě na Red Bull Ringu dojel na pátem místě.

satellite.jpg

Renault F1

Skvělé zlepšení pro tým Renault Sport F1, který dokončil závod těsně za bodovaným umístěním na dvanácté a čtrnácté pozici se závodníky J. Palmerem a K. Magnussenem.

satellite.jpg

Renault F1

Po těžkých kvalifikačních podmínkách J.Palmer startující ze 17. pozice téměř nedosáhl z konečné 12. pozice na bodované umístění. K. Magnussen se z 19. startovní pozice do cíle propracoval na 15. místo.

satellite.jpg

RedBull Racing

D. Ricciardo startoval ze 3. pozice a obhájil ji i v cíli. Na stupně vítězů vystoupil v Maďarsku již potřetí za sebou. Jeho týmový kolega ztratil oproti 4. startovní pozici jedno místo a cílovou čárou projel jako 5.

satellite_2.jpg

Renault F1

Víkend nepřinesl týmu Renault F1 team žádné radostné okamžiky. J. Palmer startoval ze 14. místa a závod skončil na 19. pozici, K. Magnussen na trať vyrazil jako 16. a na stejném místě závod i dokončil.

satellite.jpg

RedBull Racing

Náš partnerský tým Red Bull Racing má za sebou skvělý víkend! D. Ricciardo skončil na 2. místě a na stupně vítězů tentokrát vystoupil i jeho týmový kolega M. Verstappen, který obsadil 3. místo.

satellite.jpg

WSBK

Tom Sykes se v Donington Park radoval ze dvou nových vítězství, když o víkendu oba závody vyhrál. Ani jeho stájový kolega Johathan Rea si nevedl špatně: skončil na druhém a v posledním závodě na třetím místě.

 

«» ... | | | 6 | |

resizer-video.png