DAKAR 2018
třetí vítězství týmu Peugeot Total v řadě

Archiv aktualit

Moto2

V kategorii Moto 2 měl A. Marquez v polovině závodu kolizi, která ho odsunula až na 18. místo. K TOP 5 v šampionátu se nejvíc přiblížil F. Morbidelli, který skončil na 11. místě.

Chtěli bychom věnovat tichou vzpomínku Luisi Salomovi, jezdci Moto2 a velkému závodníkovi, který zemřel po nehodě při středečním tréningu, a vyjádřit soustrast jeho rodině i týmu.

Moto GP

Tým Estrella Galicia Marc VDS se v Barceloně těšil z velmi povzbudivých výsledků. J. Miller skončil na 10. místě, což je jeho dosavadní nejlepší umístění v MotoGP kariéře, a T. Rabat si i přes nedávné zranění pojistil 14. místo.

WSBK

Tým Kawasaki má za sebou skvělý víkend v Misanu. J. Rea si v obou závodech dojel pro vítězství a jeho týmový kolega T. Sykes ho jistil na druhé pozici. Oba tak potvrdili vedoucí postavení týmu Kawasaki v žebříčku konstruktérů.

Moto2

V kategorii Moto2 vystoupal po vypjatém a deštivém závodě na třetí místo stupňů vítězů Franco Mordidelli. Jeho týmový kolega Alex Marquez dokončil závod na osmé pozici.

Moto GP

Neskutečný závod pro tým Estrella Galicia Marc VDS! Po 10 letech se Jack Miller stal prvním netovárním jezdcem, který zvítězil v závodě MotoGP! Australan startoval z 19. pozice a při záludných povětrnostních podmínkách předvedl neskutečnou jízdu. Jeho týmový kolega Tito Rabat dokončil závod na 11. místě.

Moto2

Jezdci našeho partnerského týmu Estrella Galicia Marc VDS mají za sebou těžký víkend v Německu, kdy jim nehody zmařily výhled na bodové umístění.

Jsme rádi, že Alex Marquez podepsal s týmem smlouvu až do roku 2017, a budeme doufat, že třetí rok společné existence bude úspěšný!

Moto GP

Poté, co J. Miller před třemi týdny oslavoval své první vítězství v Moto GP, bojoval i tentokrát o pódiové umístění a po skvělé jízdě skončil na 7. místě. T. Rabat dojel šestnáctý.

Moto2 - brněnská Grand Prix

Jezdec týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS Tito Rabat představil na Grand Prix České republiky zázračný comeback a skončil na vynikajícím desátém místě.

Moto GP - Grand Prix ČR

Představení týmu Kawasaki 2016

Do zahájení sezóny 2016 WSBK zbývá už jen několik dní! Sledujte live stream představení nových závodních dresů našeho partnerského týmu Kawasaki - dnes ve 20:00